Пам’ятний знак " Учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС" - для ліквідаторів України
 

 

пам’ятний знак " Учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС" - для ліквідаторів України

 

 

Вже зараз Спілка інвалідів Чорнобиля Святошинського району м. Києва на прикінці цього року втілює в життя новий черговий проект до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС 14 грудня 2012 року  спільно з ВТО "ОРДЕН" розробляє Знак народної пошани України пам’ятний знак " Учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС" для ліквідаторів України, те що повинна була зробити держава за 20 років Незалежності нарешті зробив сам Народ, чим вшановує кожного героя ліквідатора.Звертаємось до Президента України, Прем’єр – міністра України, Голів обласних державних адміністрацій, голів міст та сіл знайти кошти, щоб пам’ятний знак " Учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС" отримав кожний ліквідатор України, як це було при радянській владі. При цій владі наврядче це відбудиться…

 

 З повагою, Сргій Красильніков

 

 

Подробиці доставки та оплати на сайті ВТО «ОРДЕН» www.vto-orden.com.ua

 

Пам’ятний знак «Учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС» має форму двосторонньої медалі (далі – Відзнака) виготовляється зі сплавів міді, складається з однієї деталі і має вигляд кола з бортиком з покладеною на нього знизу праворуч переплетінням лаврової та калинової гілок з бордовою стрічкою.

По краю кола, на тлі бордової емалі – напис «УЧАСНИК ЛНА НА ЧАЕС».

В середині відзнаки, на тлі стилізованих променів, зображено: з правого боку - 4-й реактор ЧАЕС; з лівого боку – чорна та жовто-гаряча смужки; по середині, у дві строки, роки – «1986 1990»; у нижній частині - міжнародний знак радіаційної небезпеки.

На зворотному боці відзнаки викарбовано порядковий номер та розміщено напис по колу  - «І МЕРТВИМ, І ЖИВИМ, І НЕНАРОДЖЕНИМ…». По центру розташовано зображення меморіального комплексу «Пам’ятник жертвам Чорнобильської катастрофи».

Покриття медалі – гальванічне золото та нікель.

Всі зображення рельєфні.

Розмір відзнаки – 36Х40Х5 мм.

За допомогою кільця з вушком відзнака з’єднується з прямокутною колодкою. Розмір колодки: довжина – 25 мм, ширина – 30 мм.

Колодка обтягнута шовковою муаровою стрічкою шириною 28 мм з повздовжніми симетричними смужками синього та жовтого кольорів.

По центру колодки розташовано Тризуб - малий Державний Герб України розміром 12х7мм.

На зворотному боці колодки розміщено застібку для кріплення до одягу.

 

*Захищено Свідоцтвом про реєстрацію авторських прав. 

Вартість комплекту (знак + футляр + посвідчення) - 150 грн.

 

Оплата готівкою та за безготівковим розрахунком.Відвантаження з 06.12.2012р.


Придбати Пам’ятний знак можна за адресами ВТО «ОРДЕН»:

- ст. метро Золоті Ворота, вул. Володимирська, 43а (ТОВ «ІМІДЖ Д»), тел.: +38 (044) 227-92-42, моб.: (093) 555-49-49

- ст. метро Житомирська, вул. Семашко, 13, оф. 108 (будівля Української академії наук), тел./факс: +38 (044) 424-53-14, , (067) 523-49-49

- через службу доставки «НОВА ПОШТА» - в будь-яке місто України (замовлення по телефону (044) 424-53-14 або за ел. адресою admin@vto-orden.com.ua).

Подробиці доставки та оплати на сайті ВТО «ОРДЕН» www.vto-orden.com.ua

 

Обновлен 07 дек 2012. Создан 20 ноя 2012Если ты САМ не делаешь для себя что-то, то почему кто-то должен это делать для тебя?! НЕ ХВАТАЕТ ДЕНЕГ В БЮДЖЕТЕ - УБРАТЬ ЛЬГОТЫ ДЕПУТАТАМ!!! ЕСЛИ ВЫ НЕ БОРЕТЕСЬ ЗА СВОИ ПРАВА, У ВАС ИХ ЗАБЕРУТ! БУДЕТЕ СИДЕТЬ ДОМА, ДОЖДЁТЕСЬ!!! Всем друзьям, включая тебя, заходить на наш сайт минимум 1 раз в день!!!Если хочешь иметь пристойную пенсию и все государственные гарантии в полном объеме согласно Закона, тогда заходи на наш сайт мы тебя ждём, узнавай как это сделать сейчас, за это мы тебя обязуем рассказывать таким как и ты про наш сайт!!! Обращаемся ко всем посетителям нашего сайта, мы хотим узнать количество посетителей за сутки, поэтому с 14.07. по 14.09. 2019 года просим Вас зайти на наш сайт.У нас нет средств раскручивать и рекламировать наш сайт. Но у каждого, кто зашел на наш сайт и получил юридическую консультацию либо другую полезную информацию, есть возможность рассказать о нас и привлечь новых посетителей, которым была бы полезна и интересна тематика и проблематика нашего сайта.

Copyright © 2010 spilkachernobulja.io.ua