25.04.2013.У приміщенні Міністерства соціальної політики відкривається фотовиставка «Чорнобиль – біль України»

25.04.2013 року у приміщенні Міністерства соціальної політики відкривається фотовиставка «Чорнобиль – біль України». 

 

   25.04.2013.У приміщенні Міністерства соціальної політики відкривається фотовиставка «Чорнобиль – біль України» авторка – Катерина Красільнікова.

25. 04. 2013. Відкриття персональної фотовиставки до 27 роковин Чорнобильської катастрофи " Чорнобиль - біль України" Катерини Красільніковой У фоє міністерства Соціальної політики України, під потронатом міністра Наталії Юріївни Королевськой.

 

Сьогодні у приміщенні Міністерства соціальної політики відкривається фотовиставка «Чорнобиль – біль України», приурочена до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Її авторка – Катерина Красільнікова – дочка голови Спілки інвалідів Чорнобиля Святошинського району Києва, тому вона не з чуток знає, що таке Чорнобильська катастрофа, та які її наслідки.

Представлена експозиція – відображення тих моментів життя, які є важливі для самої авторки, але є зрозумілими для кожного. Тут є фото покинутих іграшок у Прип’яті та будівництво нового конфайменту. Також представлені фото 1986-1987 років, коли у зоні відчуження проводились перші роботи з ліквідації наслідків катастрофи.

Як зазначила Міністр соціальної політики Наталія Королевська, представлені фотографії дають можливість усім бажаючим зазирнути за периметр зони відчуження. «Ці фото -  задокументований біль та пам’ять, яку ми маємо зберегти. Не кожен може потрапити до зони відчуження, проте кожен може побачити ці фото. Це наше минуле і наше сьогодення, з яким нам іти далі.  І від того, які висновки ми зробимо сьогодні і який напрямок руху визначимо для себе, залежатиме і наше майбутнє», - сказала вона.

У свою чергу авторка виставки Катерина Красільнікова повідомила, що «чорнобильська» тематика для неї дуже близька, а безпосереднім фотографуванням зони відчуження вона займається з 2007 року. «Я дуже тісно пов’язана з цією тематикою, адже мій батько ліквідатор, який внаслідок цього став інвалідом. У фото я намагаюся зберегти важливі для себе моменти і хочу, щоб люди про це теж не забували», - сказала вона.

Працюватиме виставка до середини травня.

Нагадаємо, у понеділок, 22 квітня під час прийому громадян Міністр соціальної політики Наталія Королевська погодилася на пропозицію громадських активістів провести у стінах Міністерства фотовиставку, присвячену Дню вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

 

https://www.mlsp.gov.ua/labour/control/uk/publish/article?art_id=150573&cat_id=107177

 

 Создан 05 мая 2013Если ты САМ не делаешь для себя что-то, то почему кто-то должен это делать для тебя?! НЕ ХВАТАЕТ ДЕНЕГ В БЮДЖЕТЕ - УБРАТЬ ЛЬГОТЫ ДЕПУТАТАМ!!! ЕСЛИ ВЫ НЕ БОРЕТЕСЬ ЗА СВОИ ПРАВА, У ВАС ИХ ЗАБЕРУТ! БУДЕТЕ СИДЕТЬ ДОМА, ДОЖДЁТЕСЬ!!! Всем друзьям, включая тебя, заходить на наш сайт минимум 1 раз в день!!!Если хочешь иметь пристойную пенсию и все государственные гарантии в полном объеме согласно Закона, тогда заходи на наш сайт мы тебя ждём, узнавай как это сделать сейчас, за это мы тебя обязуем рассказывать таким как и ты про наш сайт!!! Обращаемся ко всем посетителям нашего сайта, мы хотим узнать количество посетителей за сутки, поэтому с 14.07. по 14.09. 2019 года просим Вас зайти на наш сайт.У нас нет средств раскручивать и рекламировать наш сайт. Но у каждого, кто зашел на наш сайт и получил юридическую консультацию либо другую полезную информацию, есть возможность рассказать о нас и привлечь новых посетителей, которым была бы полезна и интересна тематика и проблематика нашего сайта.

Copyright © 2010 spilkachernobulja.io.ua