Проведення мітингів – реквіємів

Проведення мітингів – реквіємів з 1993 року стало традицією у Святошинському районі м.Києва.Проведення мітингів – реквіємів
З 1994 року Спілка інвалідів Чорнобиля Святошинського району міста Києва разом з чорнобильським відділом та управлінням культури Святошинської районної у м. Києві державної адміністрації щорічно 26 квітня та 14 грудня проводять у Меморіальному комплексі Жертвам Чорнобильської катастрофи мітинги – реквієми на вшанування пам’яті героїв – ліквідаторів, учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
Напревеликий жаль, офіційного статусу день 26 квітня “ День національної скорботи, жалоби і трауру в Україні “ досі не отримав, як це було зроблено в радянські часи, коли була видана окрема Постанова Верховної Ради України за № 8985 від 29 березня 1990 року. А ще в 2001 році сесія Асамблеї Організації Об’єднаних Націй визначила 26-е квітня як “ Міжнародний день загиблих та померлих від радіаційних катастроф і природних катаклізмів”. І лише у листопаді 2006 року Україна офіційно визнала 14 грудня – як “ День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС “ ( Указ Президента України № 945/2006 від 10 листопада 2006 року). А про офіційний статус 26 квітня досі не згадали.
Під час підготовки до мітингів спільними зусиллями співробітників Святошинської РДА Юрія Юрійовича Лескова, Ірини Вікторівни Трусової та Спілки інвалідів Чорнобиля Святошинського району міста Києва було розроблено унікальний сценарій, який врахував міжнародний етикет їх проведення. Сценарій складався з різних блоків, до яких ми підбирали окремий музичний супровід та передбачали участь керівництва нашої держави та послів іноземних держав, керівників міської та районних адміністрацій Києва, народних депутатів всіх рівнів, священнослужителів різних конфесій, представників підприємств і громадськості району, воїнів почесної варти Президента України, школярів – відмінників шкіл району, ліквідаторів та їх вдів.
У 2006 році, після хвилини мовчання та покладання до пам’ятника вінків та живих квітів з нагоди 20-х роковин Чорнобильської катастрофи, воїни почесної варти Президента України зробили 20 пострілів – салютуючи героям – ліквідаторам, чий подвиг якнайкраще змальовує народний характер – змогу віддати своє життя заради того, щоб не всохло, не зів’яло дерево роду, щоб з покоління в покоління буяло новим цвітом наше майбутнє. Пролунали 20 гучних ударів у церковний дзвін. З останнім відлунням першокласники – відмінники, які були урочисто вишикувані біля пам’ятника, випустили у небо двадцять білих голубів, які символізують душі померлих ліквідаторів.
Після цього на мітингу – реквіємі з урочистими промовами виступили Надзвичайний і Повноважний Посол Російської Федерації Віктор Степанович Черномирдін та Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Білорусь Валентин Володимирович Величко – представники країн, території яких зазнали найбільшого радіаційного забруднення від Чорнобильської катастрофи. Потім священнослужителі Української Православної Церкви з Києво – Печерської Лаври провели біля пам’ятника панахиду за померлими, згадавши поіменно усіх героїв – ліквідаторів, чиї прізвища викарбувано на “ Плитах Пам’яті”.
Відтоді Спілка щорічно готує такі заходи, запрошуючи на них іменними листами Президента України, Прем’єр – Міністра України, Голову Верховної Ради, міністрів, послів іноземних держав, депутатів усіх рівнів, Київського міського голову, Митрополита Київського та всієї України, представників інших конфесій, представників підприємств і громадськості району, воїнів почесної варти Президента України, школярів – відмінників шкіл району, ліквідаторів та їх вдів.
Користуючись нагодою, зі сторінок книги запрошую всіх, кому небайдужа тема Чорнобиля, до Меморіального комплексу Жертвам Чорнобильської катастрофи ( на перетині проспекту Перемоги і вулиці Чорнобильської ) на наші заходи, які відбуваються щороку 26 квітня та 14 грудня.


Создан 22 апр 2010Если ты САМ не делаешь для себя что-то, то почему кто-то должен это делать для тебя?! НЕ ХВАТАЕТ ДЕНЕГ В БЮДЖЕТЕ - УБРАТЬ ЛЬГОТЫ ДЕПУТАТАМ!!! ЕСЛИ ВЫ НЕ БОРЕТЕСЬ ЗА СВОИ ПРАВА, У ВАС ИХ ЗАБЕРУТ! БУДЕТЕ СИДЕТЬ ДОМА, ДОЖДЁТЕСЬ!!! Всем друзьям, включая тебя, заходить на наш сайт минимум 1 раз в день!!!Если хочешь иметь пристойную пенсию и все государственные гарантии в полном объеме согласно Закона, тогда заходи на наш сайт мы тебя ждём, узнавай как это сделать сейчас, за это мы тебя обязуем рассказывать таким как и ты про наш сайт!!! Обращаемся ко всем посетителям нашего сайта, мы хотим узнать количество посетителей за сутки, поэтому с 14.02. по 14.05. 2020 года просим Вас зайти на наш сайт.У нас нет средств раскручивать и рекламировать наш сайт. Но у каждого, кто зашел на наш сайт и получил юридическую консультацию либо другую полезную информацию, есть возможность рассказать о нас и привлечь новых посетителей, которым была бы полезна и интересна тематика и проблематика нашего сайта.

Copyright © 2010 spilkachernobulja.io.ua