Get the Flash Player to see this player
 

2 MБ
0 мин : 49 сек
320 x 240
482 просм.
21 окт 2015Одобряю
Запомнить
Текущий кадр
21. 10. 2015. Акция протеста чернобыльцев возле КМУ, Киев. відео Юрія Мащенко

Альбом 21. 10. 2015. Акция протеста чернобыльцев возле КМУ, Киев. відео Юрія Мащенко. (6 видео)

Друзі.
Попереду день виборів на яких Українці будуть обирати собі нову місцеву владу!

Громадянський рух Спільна Справа висунув своїх кандидатів до Київради з числа громадських активістів та членів організації.
Нашу виборчу кампанію не фінансують олігархічні клани, Ви не побачите наших бігмордів на вулицях Ваших міст, рівно як і мегадорогих агітаційних роликів на телебаченні, ми не збираємося смітити поліграфією та розмахувати різнобарвним політичним ганчір’ям коли на нашій країні вже другий рік триває війна, а в тім не робили б цього і за інших умов.
Громадянський рух Спільна Справа розраховує виключно на своїх прихильників та симпатиків. Наші кандидати ідуть до Київської міської ради з лаконічною і зрозумілою для всіх програмою проектів розвитку Києва, які будуть реалізовані у стислі терміни: http://kiev.spilnasprava.com/ua/prohrama.
Більшість активістів організації задіяні у спостереженні за виборчим процесом у якості членів виборчих комісій, довірених осіб кандидатів та спостерігачів.
Окрема група членів організації вже зараз розглядається в якості кандидатів на виборах до районних рад в Києві, які відбудуться 27 березня наступного року.
Друзі, якщо ви підтримуєте нашу Справу, розмістіть у себе на обкладинці в facebook цю картинку, зареєструйтеся спостерігачем на дільниці для захисту нашого результату на виборах http://kiev.spilnasprava.com/ua/ , повідомте своїх рідних та друзів, що Спільна Справа йде на вибори в Києві.

Разом робимо Спільну Справу!
З повагою
Штаб Громадянського руху Спільна СправаКатегории ВИДЕО »


Cодержимое этого сайта добавлено его посетителями.
Администрация не несет ответственности за действия посетителей.
При обнаружении незаконно размещенного материала свяжитесь с нами.

Про сайт io.ua   Новости io   Отзывы   Реклама   Contacts