Get the Flash Player to see this player
 

4 MБ
1 мин : 30 сек
320 x 240
948 просм.
20 фев 2017Одобряю
Запомнить
Текущий кадр
20. 02. 2017

Альбом 20. 02. 2017. Члени Спілки і Чорнобильської сотні Самооборони Майдана поминають своїх побратимів (12 видео)

20. 02. 2017. Члени Спілки інвалідів Чорнобиля Святошинського району м.Києва і Чорнобильської сотні Самооборони Майдана поминають своїх побратимів Героїв Небесної Сотні

День Героїв Небесної Сотні
20 лютого в Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні – на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Євромайдану (листопад 2013 року - лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.
Всього під час Євромайдану постраждали 2,5 тисячі людей, більше 100 з них загинули.
20 лютого 2014 року стало вирішальним днем не тільки для Євромайдану, а й для історії України та Європи. В цей день Українці зламали хребет Російській імперії та її маріонеточному українському уряду на чолі з Януковичем. Імперський план колонізації України, відродження тоталітарного СРСР та розділення Європи був зруйнований. Бо Україна сказала рішуче “Ні!” та обрала незалежність і європейський демократичний шлях розвитку.
В той день Україна втратила найкращих синів, але отримала справжню незалежність, змінила хід історії та врятувала європейську цивілізацію.Категории ВИДЕО »


Cодержимое этого сайта добавлено его посетителями.
Администрация не несет ответственности за действия посетителей.
При обнаружении незаконно размещенного материала свяжитесь с нами.

Про сайт io.ua   Новости io   Отзывы   Реклама   Contacts